۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۴۸:۳۰ - تعداد دفعات بازديد : ۵۳۱

نکاتی که باید زائرین عتبات دانشگاهیان سمنان بدانند

مواردی که دانشگاهیان باید از ثبت نام تا اعزام به عتبات انجام دهند

۱-مشاهده نتایج در سایت لبیک

۲-در صورت پذیرفته شدن ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند(توجه بفرمایید در صورتی که ثبت نام خود را نهایی نکنید کدملی شما به بانک ارسال نمیشود و شما قادر به دریافت وام نخواهید شد)

**لازم به ذکر است در طی بازه ثبت نام زائرین اصلی و ذخیره با هم فرقی ندارند و تمام مراحلی که زائرین اصلی طی میکنند اعم از تحویل مدارک و گرفتن وام باید زائرین ذخیره هم انجام دهند.

۳-دانلود دفترچه راهنما و عمل به آن

۴-اقدام برای دریافت وام بانک ملت ،(توجه فرمایید تفاهم نامه با بانک ملت امضا شده است و به محض اجرایی شدن بخشنامه بانک ملت ، سریعا اطلاع رسانی جهت دریافت وام به شما عزیزان خواهد شد)

۵-تحویل مدارک مورد نیاز به رابطین طبق زمانبندی که در پایین همین صفحه اعلام شده ،

***لازم به ذکر است با توجه به تعطیلی برخی دانشگاهها و موسسات در ایام تیر و مرداد الزامیست در صورت داشتن سوال و هماهنگی جهت تحویل مدارک به رابط دانشگاه خود به شماره همراه رابطین در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

۶-مدارک مورد نیاز: اصل گذرنامه برای هر نفر(دانشجویان پسری که کارت پایان خدمت ندارند فرم تعهدنامه محضری که در دفترچه راهنما قرار دارد را پرینت بگیرند و با یک ضامن که کارت ملی و شناسنامه دارد به دفترخانه مراجعه و فقط فرم تعهدنامه محضری را گواهی و امضا نمایند و سریعا به رابط خود تحویل دهند)،۲ قطعه عکس رنگی پشت زمینه سفید برای هر نفر،کپی شناسنامه و کارت ملی یکسری برای هر نفر،تایید دانشگاهی بودن شما توسط رابط دانشگاه

۷-واریز هزینه سفر حداکثر ۱۵ روز قبل از سفر بصورت اینترنتی در سایت لبیک

اخبار به روز عتبات دانشگاهیان استان سمنان در کانال تلگرام: https://t.me/semnan۱۷atabat

زمان بندی تحویل مدارک دانشگاهیان محترم به رابطین دانشگاهها و موسسات و همچنین واریز هزینه سفر:

**کاروان ۲۰ و ۲۸ مرداد ۹۶: زمان تحویل مدارک به رابط دانشگاه یا موسسه خود حداکثر تا تاریخ ۱۰ مردادماه۹۶ و واریز هزینه سفر نهایتا تا تاریخ ۱۰ مرداد ۹۶ میباشد.

**کاروان ۶ شهریور ۹۶: زمان تحویل مدارک به رابط دانشگاه یا موسسه خود حداکثر تا تاریخ ۱۵ مرداد ۹۶ و واریز هزینه سفر تا تاریخ ۲۰ مرداد ۹۶ میباشد.

**کاروان ۲۱ و ۲۷ شهریور ۹۶: زمان تحویل مدارک به رابط دانشگاه یا موسسه خود حداکثر تا تاریخ ۵شهریور ۹۶ و واریز هزینه سفر تا تاریخ ۱۰ شهریور میباشد.

**کاروان ۱۱ مهر: زمان تحویل مدارک به رابط دانشگاه یا موسسه خود حداکثر تا تاریخ ۲۵ شهریور و واریز هزینه سفر تا تاریخ ۲۵ شهریور میباشد.

**کاروان ۲۴ مهر و ۲ آبان ۹۶: زمان تحویل مدارک به رابط دانشگاه یا موسسه خود حداکثر تا تاریخ ۱۴ مهر و واریز هزینه سفر تا تاریخ ۱۴ مهر میباشد.

** کاروان ۸ آبان ۹۶ : زمان تحویل مدارک به رابط دانشگاه یا موسسه خود حداکثر تا تاریخ ۲۰ مهر و واریز هزینه سفر تا تاریخ ۲۰ مهر میباشد.

**لازم به ذکر است پذیرفته شدگان میتوانند زودتر از بازه تعیین شده مدارک خود را به رابطین تحویل دهند .

مطالب مرتبط :
ارسال نظرات کاربر :
* نام و نام خانوادگي :
* پست الكترونيك :
*نظر شما :